Гумени патосници Гумекс - Citroen Jumper (2006-2014), (2014-) 214950 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen Xsara Picasso (2003-2010) 213797 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen Jumpy (2007-) 212662

Има на залиха

Шифра:212662

ЦЕНА: 1,250 ден

Gumeni patosnici Gumex – Citroen Jumpy (2007-) 212662
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen Jumpy (2007-2016)
Peugeot Expert (2007-2016)
Fiat Scudo (2007-2016)
Toyota Proace (2013-2016)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 4 кг

Тежина 3.92 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Citroen Jumpy (2007-) 212662”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenJUMPYСите типови2007-
Врати се горе