Попуст
Гумени патосници Гумекс - Citroen Jumper (2002-2006) 213448 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen Jumpy (2007-) 212662 ЦЕНА: 1,080 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen Jumper (2006-2014), (2014-) 214950

Достапен

Шифра:214950

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen Jumper (2006-2014), (2014-) 214950

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 5,1 кг

Тежина 5.07 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Citroen Jumper (2006-2014), (2014-) 214950”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenJUMPER
Врати се горе