Гумени патосници Гумекс - Citroen C4 Picasso (2007-2013) 212646 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C-Crosser (2007-) 215374 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C5 (2008-) 215844

Има на залиха

Sku:215844

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C5 (2008-) 215844
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C4 (2010-2018)
Citroen DS4 (2011-2018)
Peugeot 308 (2007-2013)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Weight 4.21 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Citroen C5 (2008-) 215844”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenC5Сите типови2008-
Back to Top