Гумени патосници Гумекс - Citroen C4 (2010-), DS4 (2011-) 212774 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C5 (2008-) 215844 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 Picasso (2007-2013) 212646

Има на залиха

Шифра:212646

ЦЕНА: 1,929 ден

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C4 Picasso (2007-2013) 212646

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Citroen C4 Picasso (2007-2013)

Citroen C4 Grand Picasso (2007-2013)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 6 парчиња

Тежина: 6,3 кг

Тежина 6.22 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 Picasso (2007-2013) 212646”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenC4 PICASSOСите типови2007-2013
Врати се горе