Гумени патосници Гумекс - Citroen C4 (2010-), DS4 (2011-) 212774 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C5 (2008-) 215844 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 Picasso (2007-2013) 212646

Има на залиха

Sku:212646

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C4 Picasso (2007-2013) 212646
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C4 Picasso (2007-2013)
Citroen C4 Grand Picasso (2007-2013)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 6 парчиња
Тежина: 6,3 кг

Weight 6.22 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 Picasso (2007-2013) 212646”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenC4 PICASSOСите типови2007-2013
Back to Top