Гумени патосници Гумекс - Citroen C4 (2004-2010) 212454 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C4 Picasso (2007-2013) 212646 ЦЕНА: 1,929 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 (2010-), DS4 (2011-) 212774

Има на залиха

Шифра:212774

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C4 (2010-), DS4 (2011-) 212774

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Citroen C4 (2010-2018)

Citroen DS4 (2011-2018)

Peugeot 308 (2007-2013)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.49 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 (2010-), DS4 (2011-) 212774”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenC4Сите типови2010-
CitroenDS4Сите типови2011-
Врати се горе