Гумени патосници Гумекс - Citroen C3 (2010), DS3 (2010-) 216644 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C4 (2004-2010) 212454 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C3/C5 (2005-2008) 213550

Достапен

Шифра:213550

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C3/C5 (2005-2008) 213550
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C3 (2005-2008)
Citroen C5 (2005-2008)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,2 кг

Тежина 5.17 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Citroen C3/C5 (2005-2008) 213550”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenC3Сите типови2010-
CitroenC5Сите типови2008-
Врати се горе