Гумени патосници Gumex - Chevrolet Spark (2005-2010) 214554 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Iveco Daily (2000-2008), (2009-) 211993 ЦЕНА: 2,130 ден

Гумени патосници Gumex – Chevrolet Spark (2010-) 216614

1 in stock

Sku:216614

ЦЕНА: 1,680 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Spark (2010-) 216614
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Chevrolet Spark (2010-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,5 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Chevrolet Spark (2010-) 216614”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ChevroletSPARKСите типови2010-
Back to Top