Попуст
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Spark (2005-2010) 214554 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Gumex - Iveco Daily (2000-2008), (2009-) 211993 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Chevrolet Spark (2010-) 216614

1 Достапни

Шифра:216614

ЦЕНА: 1,440 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Spark (2010-) 216614

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,5 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Chevrolet Spark (2010-) 216614”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ChevroletSPARKСите типови2010-
Врати се горе