Гумени патосници Gumex - Chevrolet Epica, Captiva (2006-) 214945 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Spark (2010-) 216614 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Chevrolet Spark (2005-2010) 214554

Има на залиха

Шифра:214554

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Spark (2005-2010) 214554
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Chevrolet Spark (2005-2010)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Chevrolet Spark (2005-2010) 214554”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ChevroletSPARKСите типови2005-2010
Врати се горе