Попуст
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Cruze (2009), Orlando (2011-) 299284 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Spark (2005-2010) 214554 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Chevrolet Epica, Captiva (2006-) 214945

Достапен

Шифра:214945

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Epica, Captiva (2006-) 214945

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,5 кг

Тежина 5.43 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Chevrolet Epica, Captiva (2006-) 214945”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ChevroletCAPTIVAСите типови2006-
ChevroletEPICAСите типови2006-
Врати се горе