Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Cruze (2009), Orlando (2011-) 299284 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Spark (2005-2010) 214554 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Chevrolet Epica, Captiva (2006-) 214945

Има на залиха

Sku:214945

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Epica, Captiva (2006-) 214945
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Chevrolet Epica (2006-)
Chevrolet Captiva (2006-)
Opel Antara (2007-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,5 кг

Weight 5.43 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Chevrolet Epica, Captiva (2006-) 214945”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ChevroletCAPTIVAСите типови2006-
ChevroletEPICAСите типови2006-
Back to Top