Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Aveo (2004-2010) 218633 ЦЕНА: 1,960 ден
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Epica, Captiva (2006-) 214945 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Chevrolet Cruze (2009), Orlando (2011-) 299284

Има на залиха

Sku:299284

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Cruze (2009), Orlando (2011-) 299284
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Chevrolet Cruze (2009-)
Chevrolet Orlando (2011-)
Opel Astra J (2009-2015)
Opel Zafira C Tourer (2011-2019)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,3 кг

Weight 5.28 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Chevrolet Cruze (2009), Orlando (2011-) 299284”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ChevroletCRUZEСите типови2009-
ChevroletORLANDOСите типови2011-
Back to Top