Гумени патосници Gumex - Chevrolet Aveo (2004-2010) 218633 ЦЕНА: 2,100 ден
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Epica, Captiva (2006-) 214945 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Chevrolet Cruze (2009), Orlando (2011-) 299284

Има на залиха

Шифра:299284

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Cruze (2009), Orlando (2011-) 299284

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Chevrolet Cruze (2009-)

Chevrolet Orlando (2011-)

Opel Astra J (2009-2015)

Opel Zafira C Tourer (2011-2019)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 5,3 кг

Тежина 5.28 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Chevrolet Cruze (2009), Orlando (2011-) 299284”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ChevroletCRUZEСите типови2009-
ChevroletORLANDOСите типови2011-
Врати се горе