Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - Hyundai Tucson (2004-2010) 214037 ЦЕНА: 1,960 ден
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Aveo (2004-2010) 218633 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Gumex – Chevrolet Aveo, Lacetti (2004-2010) 213574

Има на залиха

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Aveo, Lacetti (2004-2010) 213574
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Daewoo Kalos (2003-2008)
Daewoo Nubira (2003-2008)
Chevrolet Aveo (2004-2010)
Chevrolet Lacetti (2004-2010)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,1 кг

Weight 5.10 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Chevrolet Aveo, Lacetti (2004-2010) 213574”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ChevroletAVEOСите типови2004-2010
Back to Top