Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Hyundai Tucson (2004-2010) 214037 ЦЕНА: 1,683 ден
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Aveo (2004-2010) 218633 ЦЕНА: 1,683 ден

Гумени патосници Gumex – Chevrolet Aveo, Lacetti (2004-2010) 213574

Не е достапен

ЦЕНА: 1,440 ден

Нема на залиха

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Aveo, Lacetti (2004-2010) 213574

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,1 кг

Тежина 5.10 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Chevrolet Aveo, Lacetti (2004-2010) 213574”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ChevroletAVEOСите типови2004-2010
Врати се горе