Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Aveo, Lacetti (2004-2010) 213574 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Cruze (2009), Orlando (2011-) 299284 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – Chevrolet Aveo (2004-2010) 218633

Нема на залиха

Sku:218633

ЦЕНА: 1,870 ден

Out of stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Aveo (2004-2010) 218633
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Aveo (2004-2010)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 5,5 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Chevrolet Aveo (2004-2010) 218633”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ChevroletAVEOСите типови2004-2010
Back to Top