Нема на залиха
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Aveo, Lacetti (2004-2010) 213574 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Chevrolet Cruze (2009), Orlando (2011-) 299284 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Chevrolet Aveo (2004-2010) 218633

Нема на залиха

Шифра:218633

ЦЕНА: 2,100 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Chevrolet Aveo (2004-2010) 218633

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Aveo (2004-2010)

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 5 парчиња

Тежина: 5,5 кг

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Chevrolet Aveo (2004-2010) 218633”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ChevroletAVEOСите типови2004-2010
Врати се горе