Гумени патосници Гумекс - BMW 5er (E 39) (1996-2004) 252819 ЦЕНА: 1,960 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 5er (F10/F11) (2010-2014), (2014-) 217304 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 5er (E 60) (2004-2010) 213824

Има на залиха

Шифра:213824

ЦЕНА: 1,960 ден

Gumeni patosnici Gumex – BMW 5er (E 60) (2004-2010) 213824
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW 5er (E60) (2004-2010)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,5 кг

Тежина 5.46 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – BMW 5er (E 60) (2004-2010) 213824”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 5E602004-2010
Врати се горе