Нема на залиха
Гумени патосници Гумекс - BMW 2er (F45) (2014) 220427 ЦЕНА: 1,330 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 3er (F30) (2012-) 218394 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (E90) (2005-2012) 214522

Нема на залиха

Sku:214522

ЦЕНА: 1,730 ден

Out of stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – BMW 3er (E90) (2005-2012) 214522
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW 3er (E90) (2004-2013)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Weight 4.47 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (E90) (2005-2012) 214522”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 3E902005-2012
Back to Top