Гумени патосници Гумекс - Audi A5 (B8) (2007-) 212954 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A5 Sportback (2009-), A4 (B8) (2007) 212958 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (E90) (2005-2012) 214522

Има на залиха

Шифра:214522

ЦЕНА: 1,960 ден

Gumeni patosnici Gumex – BMW 3er (E90) (2005-2012) 214522
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW 3er (E90) (2004-2013)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.47 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (E90) (2005-2012) 214522”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 3E902005-2012
Врати се горе