Попуст
Гумени патосници Гумекс - BMW 1er (E 87) (2005-2010) 214423 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 2er (F46) (2014) 220426 ЦЕНА: 1,197 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (E 46) (1998 – 2004) 252800

Достапен

Шифра:252800

ЦЕНА: 1,683 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – BMW 3er (E 46) (1998 – 2004) 252800

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,7 кг

Тежина 5.63 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (E 46) (1998 – 2004) 252800”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 3E461998-2004
Врати се горе