Гумени патосници Гумекс - BMW 1er (E 87) (2005-2010) 214423 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 2er (F46) (2014) 220426 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (E 46) (1998 – 2004) 252800

Има на залиха

Sku:252800

ЦЕНА: 1,960 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – BMW 3er (E 46) (1998 – 2004) 252800
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW 3er (E46) (1998-2004)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,7 кг

Weight 5.63 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – BMW 3er (E 46) (1998 – 2004) 252800”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 3E461998-2004
Back to Top