Гумени патосници Гумекс - Alfa Romeo GIULIETTA (2010-) (Bravo, Delta, Stilo (2007) 213339 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 3er (E 46) (1998 - 2004) 252800 ЦЕНА: 2,100 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW 1er (E 87) (2005-2010) 214423

Има на залиха

Шифра:214423

ЦЕНА: 1,929 ден

Gumeni patosnici Gumex – BMW 1er (E 87) (2005-2010) 214423

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

BMW 1er (E87) (2004-2013)

BMW X1 (E84) (2009-2015)

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,4 кг

Тежина 4.33 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – BMW 1er (E 87) (2005-2010) 214423”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWСерија 1E872005-2010
Врати се горе