Купон 100мкд
Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q3 (2011-) 212847 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q5 (2017-) 221224 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi Audi Q5 (2008-2016) 216104

Има на залиха

Sku:216104

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Audi Q5 (2008-) 216104
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi Q5 (2008-2016)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Weight 4.66 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Audi Audi Q5 (2008-2016) 216104”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiQ5Сите типови2008-
Back to Top