Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q3 (2011-) 212847 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q5 (2017-) 221224 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi Audi Q5 (2008-2016) 216104

Има на залиха

Шифра:216104

ЦЕНА: 1,929 ден

Gumeni patosnici Gumex – Audi Q5 (2008-) 216104

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Audi Q5 (2008-2016)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,7 кг

Тежина 4.66 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Audi Audi Q5 (2008-2016) 216104”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiQ5Сите типови2008-
Врати се горе