Попуст
Гумени патосници Гумекс - Audi 100/A6 (1991-1997) ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A3 (2003-2009), (2009-2011) 213648 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A1 (2010-) 217244

Достапен

Шифра:217244

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Audi A1 (2010-) 217244

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Audi A1 (2010-) 217244”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA1Сите типови2010
Врати се горе