Гумени патосници Гумекс - Audi 100/A6 (1991-1997) ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A3 (2003-2009), (2009-2011) 213648 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A1 (2010-) 217244

Има на залиха

Sku:217244

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Audi A1 (2010-) 217244
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi A1 (2010-2018)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Audi A1 (2010-) 217244”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA1Сите типови2010
Back to Top