Нема на залиха
Бришач Vision Falcon 65 cm. со 10 адаптери 7465 ЦЕНА: 200 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A1 (2010-) 217244 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi 100/A6 (1991-1997)

Нема на залиха

Шифра:255199

ЦЕНА: 1,550 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Audi 100/A6 (1991-1997)
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi 100/A6 (1991-1997)
Црна боја
Фиксација: не
комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Audi 100/A6 (1991-1997)”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе