Гумени патосници Гумекс - Alfa Romeo 159 (2005-) 214681 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW 1er (E 87) (2005-2010) 214423 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo GIULIETTA (2010-) (Bravo, Delta, Stilo (2007) 213339

Има на залиха

Шифра:213339

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Alfa Romeo GIULIETTA (2010-) (Bravo, Delta, Stilo (2007) 213339
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Alfa Romeo Giulietta (2010-)
Fiat Bravo (2007)
Fiat Stilo (2007-)
Lancia Delta (2007-2014), (2014-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo GIULIETTA (2010-) (Bravo, Delta, Stilo (2007) 213339”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Alfa RomeoGIULIETTAСите типови2010-
FiatBRAVO
FiatSTILO
Врати се горе