Гумени патосници Гумекс - Alfa Romeo 156 (1997- 2005) 213406 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Гумекс - Alfa Romeo GIULIETTA (2010-) (Bravo, Delta, Stilo (2007) 213339 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo 159 (2005-) 214681

Има на залиха

Sku:214681

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Alfa Romeo 159 (2005-) 214681
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Alfa Romeo 159 (2005-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo 159 (2005-) 214681”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Alfa Romeo1592005-
Alfa Romeo159Сите типови
Back to Top