Попуст
Гумени патосници Гумекс - Alfa Romeo 156 (1997- 2005) 213406 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Гумекс - Alfa Romeo GIULIETTA (2010-) (Bravo, Delta, Stilo (2007) 213339 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo 159 (2005-) 214681

1 Достапни

Шифра:214681

ЦЕНА: 1,323 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Alfa Romeo 159 (2005-) 214681

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo 159 (2005-) 214681”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Alfa Romeo1592005-
Alfa Romeo159Сите типови
Врати се горе