Гумени патосници Гумекс - Alfa Romeo 147 (2000-2010) 213405 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Гумекс - Alfa Romeo 159 (2005-) 214681 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo 156 (1997- 2005) 213406

1 in stock

Sku:213406

ЦЕНА: 1,600 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Alfa Romeo 156 (1997- 2005) 213406
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Alfa Romeo 156 (1997-2005)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Weight 4.50 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Alfa Romeo 156 (1997- 2005) 213406”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Alfa Romeo156Сите типови1997-2005
Back to Top