Нема на залиха
Гумени патосник за багажник Gumex –Variant Golf V,VI,VII - 290135 ЦЕНА: 1,200 ден
Гумен TPE патосник за багажник Gumex – Audi a4 sedan - 290036 ЦЕНА: 1,200 ден

Гумени патосник за багажник Gumex – Audi a6 sedan – 290041 02-> 11->

Не е достапен

Шифра:290041

ЦЕНА: 1,200 ден

Нема на залиха

Спореди

Gumen patosnik za bagaznik Gumex – Audi a6 sedan – 290041

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,9 кг

Тежина 1.3 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA6C72011
Врати се горе