GUMEKS Типски гумени патосници BMW X7 G07 2018-> – 212722 ЦЕНА: 1,960 ден
GUMEKS Типски гумени патосници Dacia Sandero (2020->) - 222754 ЦЕНА: 1,680 ден

GUMEKS Типски гумени патосници MERCEDES SPRINTER (W907) 2018-> – 222322

1 на залиха

Шифра:222322

ЦЕНА: 1,130 ден

1 на залиха

GUMEX Типски гумени патосници MERCEDES SPRINTER (W907) 2018-> – 222322
Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
Покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирано за: Mercedes Sprinter (2018-)
W907 – verze RWD a 4X4
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.0 кг

Тежина 4.00 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе