GUMEKS Типски гумени патосници Mercedes GLE V167 (2019->) - 222494 ЦЕНА: 1,929 ден
GUMEKS Типски гумени патосници Ford KUGA (2020 ->) - 222584 ЦЕНА: 1,800 ден

GUMEKS Типски гумени патосници Hundai I20 (2020->) – 222737

Само 1 останати на залиха

Шифра:222737

ЦЕНА: 1,800 ден

Само 1 останати на залиха

GUMEX Типски гумени патосници Hundai I20 (2020->) – 222737

Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.

Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.

Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.

Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.

Покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Hyundai BAYON (2021-); Hyundai i20 (2020-)

Боја: Црна

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4.0 кг

Тежина 4 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе