Купон 100мкд
GUMEKS Типски гумени патосници MERCEDES SPRINTER (W907) 2018-> – 222322 ЦЕНА: 1,130 ден
Антифриз Bell Polar -40 G12 Long life - 3403 ЦЕНА: 169 ден

GUMEKS Типски гумени патосници Dacia Sandero (2020->) – 222754

1 in stock

ЦЕНА: 1,680 ден

1 in stock

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници Dacia Sandero (2020->)- 222754

Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за:Dacia Sandero (2020->)
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.0 кг

Weight 4.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top