Абразивна паста - Sonax 320300 ЦЕНА: 1,600 ден
Средство за чистење нечистотија од велосипеди - Sonax 852400 ЦЕНА: 499 ден

Фина Абразивна паста Sonax ProfiLine 319300

Има на залиха

Sku:319300

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Fina abrazivna pasta Sonax ProfiLine 319300

Политура за остарена и изгребана боја. Одстранува прав, напрскана боја, нанесени при работа или случајно, тврдокорни нечистотии и гребнатини. Не содржи силикон. Нето: 1 л.

Weight 1.453 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фина Абразивна паста Sonax ProfiLine 319300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top