Абразивна паста - Sonax 320300 ЦЕНА: 1,333 ден
Средство за чистење нечистотија од велосипеди - Sonax 852400 ЦЕНА: 482 ден

Фина Абразивна паста Sonax ProfiLine 319300

Достапен

Шифра:319300

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Fina abrazivna pasta Sonax ProfiLine 319300

Политура за остарена и изгребана боја. Одстранува прав, напрскана боја, нанесени при работа или случајно, тврдокорни нечистотии и гребнатини. Не содржи силикон. Нето: 1 л.

Тежина 1.453 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Фина Абразивна паста Sonax ProfiLine 319300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе