Попуст
Патосници GUMEX за багажник Fiat 500X (2014-) – 290113 ЦЕНА: 1,200 ден
Патосници GUMEX за багажник Fiat Tipo Sedan (2016-) – 290390 ЦЕНА: 1,200 ден

Патосници GUMEX за багажник Fiat Tipo Hatchback (2016-) – 290385

Достапен

Шифра:290385

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik Fiat Tipo Hatchback (2016-) – 290385

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,5 кг

Тежина 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе