GUMEX Типски гумени патосници Kia SORENTO III (2015-2020) - 222634 ЦЕНА: 1,800 ден
GUMEX Типски гумени патосници Kia SORENTO IV (2020-) ЦЕНА: 1,800 ден

GUMEX Типски гумени патосници Fiat 500e (2013-2019) – 222864

1 in stock

Sku:222864

ЦЕНА: 1,800 ден

1 in stock

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници Fiat 500e (2013-2019) – 222864

Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Fiat 500e (2013-2019)
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.00 кг

Weight 4.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top