Нема на залиха
Кровен држач за велосипед HUGY LOCK - 4363 ЦЕНА: 2,600 ден
Menabo Носач за 3 велосипеди (кука) Alcor 3 - 41127 ЦЕНА: 27,800 ден

Falcon сет за стакло, кокпит, текстил и 4 крпи. 100656

Нема на залиха

Sku:100656

ЦЕНА: 847 ден

Out of stock

Спореди

Falcon set za staklo, kokpit, tekstil i 4 krpi.
Falcon Чистач на стакло 750 мл. – 100104
Специјално средство за чистење на автомобилски прозорци. Уникатната активна формула перфектно ги отстранува нечистотиите од стаклото без траги. Ефикасно ги отстранува инсектите од стаклото и фаровите. Напрскајте на растојание од 20 cm. Пребришете ја површината со крпа.
Falcon Млеко за инструмент табла 750 мл. – 100102
Високо квалитетно млеко за заштита и реставрација на пластичните делови во возилото. По нанесувањет, производот остава сјаен слој. Употреба: Протресете пред употреба. Напрскајте на растојание од 20 cm. Пребришете со микрофибер крпа.
Falcon Чистач на текстил 750 мл. – 100103
Високо квалитетно средство за чистење на текстилните површини во возилото со отстранување на непријатните миризби. Ги освежува и интевизира боите на текстилот. Почекајте околу 3 минути. Исчистете ја површината со четка или со правосмукалка.
4 крпи микрофибер (4 бои) – 4341

Weight 2.5 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top