Заштитувач на кожа (пена) Sonax - 289100 ЦЕНА: 649 ден
Гел за гуми Еxtreme - Sonax 235100 ЦЕНА: 460 ден

Екстрем чистач на фелни потполн ефект – Sonax 230200

Има на залиха

Sku:230200

ЦЕНА: 440 ден

Спореди

Extreme chistac na felni potpoln efekt – Sonax 230200

Високо ефикасен специјален чистач без киселина за сите типови челични и лесни алуминиумски тркала. Лесно ги отстранува дури и најтврдокорните нечистотии, како што се согоруваната прашина, остатоците од масло и гума и други нечистотии од патот.

Weight 0.70 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Екстрем чистач на фелни потполн ефект – Sonax 230200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top