Заштитувач на кожа (пена) Sonax - 289100 ЦЕНА: 588 ден
Гел за гуми Еxtreme - Sonax 235100 ЦЕНА: 460 ден

Екстрем чистач на фелни потполн ефект – Sonax 230200

19 Достапни

Шифра:230200

ЦЕНА: 400 ден

19 Достапни

Спореди

Extreme chistac na felni potpoln efekt – Sonax 230200

Високо ефикасен специјален чистач без киселина за сите типови челични и лесни алуминиумски тркала. Лесно ги отстранува дури и најтврдокорните нечистотии, како што се согоруваната прашина, остатоците од масло и гума и други нечистотии од патот.

Тежина 0.70 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Екстрем чистач на фелни потполн ефект – Sonax 230200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе