Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Audi A3 Sedan 2013< - 155510 ЦЕНА: 1,600 ден
Кокпит спреј Артик спреј - 19576 ЦЕНА: 364 ден

Држачи за скии Menabo – Viking 91870

Нема на залиха

ЦЕНА: 4,990 ден

Нема на залиха

Drzaci za skii Menabo – Viking 91870

Ски-носачот Менабо Викинг е исклучиво специјализиран држач кој може да носи 2 пара скии. Оваа количина зависи од модификацијата на монтирањето, од кои четири се опремени со ферин, што значително го намалува аеродинамичкото влечење и ви овозможува практично да го игнорирате брзинометарот. Многу пригоден за семејни зимски патувања. Инсталирањето и отстранувањето е во многу брзо време, а малата големина заштедува простор во багажникот на автомобилот.

Скијачките стапчиња се прицврстени на држачот заедно со скиите. Заштита од кражба. Препорачаната ограничување на брзината е до 130 км / ч.

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држачи за скии Menabo – Viking 91870”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе