Нема на залиха
Кровен куфер ВЕНОМ/МАРАТОН 400Л. Сив мат 5923 ЦЕНА: 12,000 ден 10,800 ден
Носач за велосипеди Menabo - TOMCAT 43370 ЦЕНА: 2,900 ден

Држач за скии ИЦЕБЕРГ – 4 91718

Не е достапен

ЦЕНА: 3,250 ден

Нема на залиха

Спореди

Drzac za skii ICEBERG – 4 91718

Алуминиумски носач за покрив, погоден за носење 4 пара скии или 2 сноуборди. Обезбедено со систем за заштита од кражба и за скии, кој ја подобрува безбедноста на товарот. Прицврстување на кровни шини со помош на Т-завртки.

Тежина 3.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Држач за скии ИЦЕБЕРГ – 4 91718”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе