ЛЕД сијалици X7 Ц9 - сет Praxis 54036 ЦЕНА: 1,200 ден 650 ден
Освежувач Kangoo - Лимон 90100 ЦЕНА: 248 ден

Дизалица хидраулична 2 Т. – 72023

Достапен

Шифра:72023

ЦЕНА: 990 ден

Спореди

Dizalica hidraulicna 2 T. – 72023

  • Компактен дизајн
  • Лесно за ракување и поправка
  • Доста издржлив при тешка работа
  • Сигурен и пренослив
Тежина 2.500 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Дизалица хидраулична 2 Т. – 72023”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе