Глина за чистење Sonax 450205 ЦЕНА: 1,220 ден
Полир паста Sonax ProfiLine EH 04/06 242300 ЦЕНА: 1,867 ден

Диск Глина Sonax – 450605

Достапен

Шифра:450605

ЦЕНА: 2,240 ден

Спореди

Disk glina Sonax – 450605

Глина за машинска употреба. Ги чисти и рамните обоени површини. Идеална за отстранување на налепените нечистотии, дамки од вода , смола, резидуали и дргуи нечистотии. Дијаметар: 150 мм. Доволна за обработка до 60 возила. Лесно се чисти со миење на нечистотиите со вода.

Тежина 0.107 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Диск Глина Sonax – 450605”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе