Нема на залиха
Копресорска пумпа 250 пси. 61014 ЦЕНА: 640 ден
Компресорска пумпа Michelin 12266 ЦЕНА: 4,890 ден

Дигитална ножна пумпа Michelin – 12208

Не е достапен

Шифра:12208

ЦЕНА: 2,640 ден

Нема на залиха

Спореди

Digitlna nozna pumpa Michelin – 12208

Карактеристики:
Тежина 2кг.
Аналоген мерач кој е точен до +/- 1 PSI до 50 PSI
Двоен екран за PSI & BAR
Уникатен лиен мерач со вграден адаптер за складирање
Цврста широка челична рамка со гумени нозе за да им помогне на држење и стабилност
Ергономска гумена шара плоча
Придобивки:
Соодветните притисоци во гумите го минимизираат абењето на гумите, помагаат на потрошувачката на гориво и придонесуваат за одржување на патот и ракување
Лесно, прецизно пумпање на автомобилски гуми, гуми за велосипеди итн
Специјално дизајнираниот ергономски профил на тапацирот го минимизира напорот
Тежина 1.500 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Дигитална ножна пумпа Michelin – 12208”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе