Патосници GUMEX за багажник Citroen C4 (2004-2009) – 290295 ЦЕНА: 1,600 ден
Патосници GUMEX за багажник Fiat 500L (2013-) – 290330 ЦЕНА: 1,600 ден

Патосници GUMEX за багажник Dacia Logan (2012-) – 290130

Има на залиха

Шифра:290130

ЦЕНА: 1,600 ден

Patosnici GUMEX za bagaznik Dacia Logan (2012-) – 290130

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,8 кг

Тежина 1.72 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе