Патосници GUMEX за багажник BMW X6 (E71/E72)(2007-2014), (F16) (2015) – 290460 ЦЕНА: 1,714 ден
Патосници GUMEX за багажник Citroen C4 (2004-2009) – 290295 ЦЕНА: 1,714 ден

Патосници GUMEX за багажник Citroen C4 (2010-) – 290300

Има на залиха

Шифра:290300

ЦЕНА: 1,714 ден

Patosnici GUMEX za bagaznik Citroen C4 (2010-) – 290300

Црна боја

Материјал: TPE

Фиксација: Не

Пакет: 1

Тежина: 1,5 кг

Тежина 1.5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе