Хром и Алуминиум паста - Sonax 308000 ЦЕНА: 299 ден
Одмрзнувач стакло спреј + 33 мл. - Sonax 331300 ЦЕНА: 230 ден

Чистач на тапацир концетрат Sonax – Profiline 321605

Има на залиха

Шифра:321605

ЦЕНА: 3,000 ден

Cistac na tapacir koncentrat Sonax – Profiline 321605

Темелно и нежно ги отстранува дури најзакоравените нечистотии од внатрешноста на возилото – тапацираните седишта, текстилните површини, пластичните делови и сончевиот покрив. Остава свеж мирис во возилото. Нето: 10 л.

Тежина 10.0 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чистач на тапацир концетрат Sonax – Profiline 321605”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе