Нема на залиха
Адитив октанска моќ - Sonax 514100 ЦЕНА: 329 ден
Адитив потхранувач на масло - Sonax 516100 ЦЕНА: 359 ден

Чистач на системот за гориво – Sonax 515100

Не е достапен

Шифра:515100

ЦЕНА: 220 ден

Нема на залиха

Спореди

Cistac na sistemot za gorivo – Sonax 515100

Моќен адитив кој му помага на системот за гориво во постигнувањето на максимални перформанси. Го чисти карбураторот, доводните вентили, согорувачката комора, доводниот колектор, цилиндрите и клипните глави. Безбеден за сите компоненти на системот за гориво, ламбда сензорите и каталитичкиот конвертор. Нето: 500 мл.

Тежина 0.25 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач на системот за гориво – Sonax 515100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе