Чистач на кабина (мирис на лимон) - Sonax 343300 ЦЕНА: 329 ден
Лосион за заштита на кожа - Sonax 291141 ЦЕНА: 480 ден

Чистач на кабина (мирис на ванила) – Sonax 342300

Има на залиха

Sku:342300

ЦЕНА: 329 ден

Спореди

Cistac na kabina (miris na vanila) – Sonax 342300

Ја чисти и одржува целата пластика во внатрешноста на автомобилот. Има ефект на отфрлање на прашина, антистатички.  Ефект на сјај и свеж мирис на ванила во кокпитот. Ја штити пластиката од кршливост. Без силикон.

Weight 0.38 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач на кабина (мирис на ванила) – Sonax 342300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top