Чистач на кабина (мирис на лимон) - Sonax 343300 ЦЕНА: 300 ден
Лосион за заштита на кожа - Sonax 291141 ЦЕНА: 480 ден

Чистач на кабина (мирис на ванила) – Sonax 342300

Достапен

Шифра:342300

ЦЕНА: 300 ден

Спореди

Cistac na kabina (miris na vanila) – Sonax 342300

Се користат за брзо, лесно и темелно чистење на сите површини од кожа. Супстанците за одржување навлегуваат во кожата, ги освежуваат нејзините бои и обезбедуваат заштита и конзервација. Кожата станува мека и еластична. Нето: 400 мл.

Тежина 0.38 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач на кабина (мирис на ванила) – Sonax 342300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе