Сет за репарација на фарови Sonax 405941 ЦЕНА: 1,093 ден
Чистач на кабина (мирис на ванила) - Sonax 342300 ЦЕНА: 329 ден

Чистач на кабина (мирис на лимон) – Sonax 343300

Има на залиха

Sku:343300

ЦЕНА: 329 ден

Спореди

Cistac na kabina (miris na limon) – Sonax 343300

Ја чисти и одржува целата пластика во внатрешноста на автомобилот. Има ефект на отфрлање на прашина, антистатички.  Ефект на сјај и свеж мирис на лимун во кокпитот. Ја штити пластиката од кршливост. Без силикон.

Weight 0.38 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач на кабина (мирис на лимон) – Sonax 343300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top