Сет за репарација на фарови Sonax 405941 ЦЕНА: 990 ден
Чистач на кабина (мирис на ванила) - Sonax 342300 ЦЕНА: 300 ден

Чистач на кабина (мирис на лимон) – Sonax 343300

Достапен

Шифра:343300

ЦЕНА: 300 ден

Спореди

Cistac na kabina (miris na limon) – Sonax 343300

Се користат за брзо, лесно и темелно чистење на сите површини од кожа. Супстанците за одржување навлегуваат во кожата, ги освежуваат нејзините бои и обезбедуваат заштита и конзервација. Кожата станува мека и еластична. Нето: 400 мл.

Тежина 0.38 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач на кабина (мирис на лимон) – Sonax 343300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе