Нема на залиха
Чистач на внатрешност Sonax - Extreme 221241 ЦЕНА: 549 ден
Заштитувач на кожа (пена) Sonax - 289100 ЦЕНА: 649 ден

Чистач на кабина (мат ефект) – Sonax Extreme 283200

Не е достапен

Шифра:283200

ЦЕНА: 420 ден

Нема на залиха

Спореди

Cistac na kabina (mat efekt) – Sonax Extreme 283200

Тежина 0.35 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач на кабина (мат ефект) – Sonax Extreme 283200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе