Чистач на дизел системи - Sonax 518100 ЦЕНА: 299 ден
Дизел заштитувач за Common rail системи - Sonax 521100 ЦЕНА: 299 ден

Чистач на инџектор и карбуратор системи – Sonax 519100

Достапен

Шифра:519100

ЦЕНА: 269 ден

Спореди

Cistac na ingjektor i kraburator sistemi – Sonax 519100

Тежина 0.25 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач на инџектор и карбуратор системи – Sonax 519100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе