Пена за кожа Sonax ProfiLine - 289300 ЦЕНА: 600 ден
Отстранувач на гребаници - Sonax 305000 ЦЕНА: 688 ден

Чистач на фолија – Sonax 293241

1 Достапни

Шифра:293241

ЦЕНА: 480 ден

1 Достапни

Спореди

Cistac na folija – Sonax 293241

Производот брзо ги отстранува дури и најтврдокорните нечистотии како масло, инсекти од сите возила кои се комплетно или парцијално обложени со фолија. Особено делува нежно на површините. Може да се користи како средство за пред-перење кај возила обложени со матирани или сјајни фолии.

Тежина 0.61 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач на фолија – Sonax 293241”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе