Попуст
GUMEX Типски гумени патосници – Citroen C4 4D (2021->) – 222408 ЦЕНА: 1,440 ден
GUMEKS Типски гумени патосници Mercedes GLE V167 (2019->) - 222494 ЦЕНА: 1,557 ден

GUMEKS Типски гумени патосници – HC 40 (2018) – 221795

Достапен

Шифра:221795

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – XC40 (2018) – 221795
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за – Volvo XC 40 (2018-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.3 кг

Тежина 4.30 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе