Versaco Раткапни Dakar NB 16" - 8330 ЦЕНА: 1,600 ден
Praxis Универзални патосници Kelly - 52251 ЦЕНА: 860 ден

Busy® Држач за мобилен 3 во 1- 50718

Има на залиха

Шифра:50718

ЦЕНА: 499 ден

  • Додатоци: екстра силна вшмукувачка чаша за монтирање на држачот на шофершајбната, контролната табла или отворот за вентилација на автомобилот без да оставите никакви траги
  • Овој држач нуди едноставен и безбеден начин за прикачување на вашиот телефон што го прави идеален за автомобили, камиони, теренци, итн.
  • Најсилниот леплив гел од 3 слоја, што го прави држачот побезбеден во споредба со обичните лепенки со дополнителен механизам за прикачување што обезбедува силна моќ на вшмукување на мазните површини и не остава траги зад себе
  • Лесна апликација, широка компатибилност: само со една рака можете да го ослободите или поставите вашиот мобилен телефон за неколку секунди
  • Нелизгачки стеги кои го држат уредот цврсто и не предизвикуваат оштетување
  • Телскопска рака која овозможува подобар преглед на уредот
  • Зглоб кој дозволува ротација од 360 степени за полесно подесување
Тежина 0.26 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе