Busy® безжични слушалки (црни) – 51035 ЦЕНА: 880 ден
Busy® мини безжичен звучник (црн)- 51036 ЦЕНА: 560 ден

Busy® безжични слушалки (бели) – 51035

Има на залиха

ЦЕНА: 880 ден

Busy® безжични слушалки (бели) – 51035

  • Безжична верзија V5.0 со RF пренос: класа 2
  • Транс. опсег – 2.402 GHZ
  • Растојание на пренос – 10 метри
  • Работен напон – 3.0V-4.2V
  • Фреквенција (HZ) 20HZ – 20KHZ
  • Време на мирување – околу 120 часа
  • Траење на батерија при работа 5-6 часа
  • Основата за полнење (целосна) обезбедува напојување на слушалките – 8 пати
  • Во кутијата – 2x слушалки, 1 футрола за полнење, кабел, упатство за употреба, 2 x 2 силиконски уметоци за уши
Тежина 0.180 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе