Busy® пренослив безжичен звучник (црн) – 51037 ЦЕНА: 980 ден
Busy® пренослив безжичен звучник (беж) – 51037 ЦЕНА: 980 ден

Busy® пренослив безжичен звучник (сив) – 51037

Има на залиха

ЦЕНА: 980 ден

Спореди

Busy® prenosliv bezicen zvucnik (siv) – 51037

  • Hi-Fi Звучник со димензии од 45mm и 2 звучника за чист и јасен звук
  • Далечина на звук до 10 метри
  • Капацитет на батерија 3.7V 2400 mAh
  • Време на работа (при нормално слушање на музика)- 5 часа
  • Единечна тежина – околу 558 g
  • Време на полнење – 3-4 часа
  • Додатоци – Еден Aux кабел, еден USB кабел и прирачник
Weight 0.980 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top