Busy® безжични слушалки (бели) – 51035 ЦЕНА: 880 ден
Busy® мини безжичен звучник (зелен)- 51036 ЦЕНА: 560 ден

Busy® мини безжичен звучник (црн)- 51036

Има на залиха

Sku:51036

ЦЕНА: 560 ден

Спореди

Busy® мини безжичен звучник (црн)- 51036

Уред со сертифицирана, меѓународно подржана технологија. Подржува врзување со различни безжични уреди за релативно кратко време. Со FM функцијата може да пребарувате и емитувате радио. Репродуцира музика и звук доста јасно, што дава чист звук. Поддржува микро SD картичка и USB картичка. Емитува Mp3 аудио формат. Поддржува врска со TWS. Издржливост на батеријата до 4 часа.

Weight 0.220 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top